Home » workshop SCOREN IN GOOGLE? DAT KAN JIJ OOK!

09:00 — 13:00 u

De Koekenfabriek - Komiteitstraat 46, 2170 Antwerpen

SLECHTS 245 € excl. btw pp via kmo-portefeuille (i.p.v. 350 €)

40% korting vanaf 2 inschrijvingen

max 15 deelnemers / sessie
Je website scoort niet hoog genoeg in zoekmachines zoals Google? Of je website is wél vindbaar, maar je krijgt te weinig leads, offerte aanvragen of webshop bestellingen in je mailbox?
Daar kunnen we iets aan doen !
Op een halve dag tijd leer je wat je zelf kan doen om je online vindbaarheid te verbeteren en hoe je klanten wél doet doorklikken. Een interactieve snelcursus die verrassende inzichten én een handig to do lijstje oplevert. Aan jou de keuze of je zelf met dat lijstje aan de slag gaat of je webdeveloper en/of online marketingbureau bijstuurt.
Deze SEO cursus voor beginners (met of zonder voorkennis) organiseren we in “open formule” en op aanvraag.
De volgende open sessies:
We verwachten je in onze thuisbasis De Koekenfabriek in Merksem.
Liever een opleiding op maat waarbij we helemaal op jouw website focussen? Dat kan met een maatwerk opleiding die we helemaal aan jouw bedrijfsprofiel, kennisniveau en verwachtingen afstemmen.
Voor veel ondernemers klinkt “SEO optimalisatie” hééél technisch. Werk voor specialisten. Niet helemaal onjuist, maar toch wat kort door de bocht. Voor goede website optimalisatie heb je inderdaad wat basiskennis nodig, maar die is – met de juiste uitleg – snel vergaard.
Eens je begrijpt HOE zoekmachines (SEO) en ChatGPT (GEO) denken en ranken, weet je precies wat nodig is om betere online vindbaarheid te realiseren en meer rendement uit je website te halen.
Een offerte voor professionele SEO optimalisatie ontvangen? Die staat vast vol technisch jargon. Misschien heb je de neiging om het voorstel daarom maar meteen goed te keuren… Of wil je écht begrijpen wat er precies wordt aangeboden en wat je voor jouw SEO-budget mag verwachten? Na de workshop “Scoren in Google” ben je als opdrachtgever helemaal mee met technisch SEO jargon en maak je weloverwogen keuzes.
Net gestart als ondernemer en is je marketing budget nog in volle groei? Zit je als hands-on ondernemer graag zelf aan de knoppen? Of ben je net gestart als copywriter en klaar om eindelijk die SEO-wereld te veroveren? In elk scenario is deze “Scoren in Google” workshop precies wat je nodig hebt.
We starten met een heldere uitleg over SEO basics, vertalen technische SEO-termen in heldere taal én tonen HOE je jouw website in de praktijk optimaliseert.
De prijs voor deze workshop bedraagt normaal 350 € exclusief btw per persoon.
MAAR…
Als je de 30% subsidie via de kmo-portefeuille meepikt, betaal je nog slechts 245 €.
Boek je minimum 2 deelnames (deze workshop voor jezelf en een collega of verschillende workshops voor jezelf) dan krijg je nog eens 40% korting cadeau.
Lid van de Koekenfabriek-community? Dan ben je welkom voor slechts 45€ excl. btw.